Jak zamówić ?

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Sposób 1.

Email na: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
w którym piszesz o chęci zakupu lub wykonania biżuterii, quillingu.

 

 

Sposób 2.
telefon

Dogadajmy się przez telefon:
(+48) 606-666-980.

Jeśli chcesz mogę wystawić przedmiot na aukcji w serwisie Allegro.

Nie prowadzę sklepu z biżuterią a powyższe metody są wystarczająco proste by wygodnie zamawiać. Wszelkie niezbędne informacje otrzymasz przez telefon lub mail, a paczkę z zamówieniem pocztą lub kurierem.

Koszty wysyłki

Gdy kupujesz jedną rzecz - koszt pakowania i wysyłki biżuterii nie jest wliczony w cenę (chyba że na stronie przedmiotu jest napisane inaczej). Wszystkie paczki małe i duże wysyłam za pośrednictwem Poczty Polskiej Priorytetem tak by ślad po nich nie ginął.

Odbiór osobisty z moich rąk to cena niższa zwykle o koszt pakowania i wysyłki czyli czasem o dobre kilkadziesiąt złotych.

Kupując kilka rzeczy - koszt wysyłki ustalam na podstawie analizy logicznej, bezpiecznej i możliwie taniej.
Gdy możliwe jest zapakowanie kilku rzeczy w jedną paczkę - koszt będzie jak za jedną paczkę, zależny od wagi. O tym fakcie poinformuję Cię telefonicznie lub mailowo.

kilka-w-jednym

 

Jeśli coś po pierwszym kontakcie wzbudziło Twoją wątpliwość czy zaciekawienie - nie wahaj się zadzwonić lub napisać.

To co tu zamówisz będzie stworzone WYŁĄCZNIE dla Ciebie (lub dla osoby którą chcesz obdarować).

m2017 

Udostępnij na: