Regulamin

Regulamin korzystania ze strony MARTINOtini.pl

1. Na stronie obowiązuje netykieta zachowująca godność i poszanowanie dla wszelkich istot rozumnych nie kierujących się złośliwością i krzywdzącym usposobieniem.

2. Strona nie jest sklepem i jako taki nie prowadzi działalności gospodarczej pod nazwą "sklep internetowy". Działa zgodnie z prawem Polskim Unijnym i Międzynarodowym.

3. Strona jest oparta o oprogramowanie które zbiera właściwe informacje do tego by każdy jej użytkownik mógł z niej wygodnie korzystać w zakresie do którego została stworzona.

4. Jeśli uważasz się za pseudo hakera lub hardcora to idź swoją drogą. Nie znajdziesz tu czegokolwiek co chciałbyś zepsuć żeby się wykazać. Gdy jednak jesteś prawdziwą pomocą - daj znać co powinienem poprawić a Twoja pomoc zostanie doceniona.

5. Gdy podobają Ci się zdjęcia to możesz je sobie oglądać i pokazywać komu chcesz z jednym zastrzeżeniem - nie możesz tego robić niezgodnie z prawami autorskimi, którym podlegasz Ty i ja jako autor zdjęć. Jeśli chcesz wykorzystać któreś do swojej publikacji - napisz przy zdjęciu adres źródła. Będę wdzięczny za maile z informacją o wykorzystaniu zdjęć - one powodują, że chcę nad nimi pracować i je robić.


Kilka punktów na pewno daje już jakiś obraz reguł/regulaminu. Jak się znów spotkam z prawnikami to pewnie dopiszemy dalsze części.

Ostatnia aktualizacja: 24 września 2014.

 Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Udostępnij na: